MY PERSONAL BLOG
  2017/02/17

  Mokyklinės prekės bėgant metams

  Prisiminiau, kaip prieš dvidešimt metų lankiau mokyklą ir dabar, kai mano sūnus pradėjo lankyti pirmą klasę, supratau, kad mokyklinės prekės per tą laiką labai pasikeitė. Todėl nutariau jas palyginti. Kokios mokyklinės prekės buvo anksčiau ir kokios yra dabar.

  Mokyklinės prekės prieš 20 metų.

  Pagrindinės mokyklinės prekės tuomet buvo sąsiuviniai ir knygos bei senas geras penalas. Penale paprastai buvo trintukas, rašiklis, pieštukai ir flomasteriai. Taip pat turėjo būti skriestuvas ir liniuotė. Taip pat negalima pamiršti ir skaičiuotuvo. Ir viskas. Sąsiuviniai būdavo aplenkti popieriumi, o ant viršaus užtraukta plėvelė. Aiškiai prisimenu, kaip mokslo metų pradžioje reikėjo sąsiuvinius aplenkti popieriumi ir plėvele. Tuo metu ši veikla atrodė labai nuobodi. Reikėjo dar ir nusibrėžti sąsiuvinių paraštes.


  Mokyklinės prekės dabar.

  Dabar mokyklinės prekės yra tokios pačios – sąsiuviniai, stori sąsiuviniai ir knygos. Penalas taip pat išliko. Taip pat ir pieštukai, flomasteriai ir rašikliai. O kas naujo? Šiandien parduotuvėse yra didelis pasirinkimas ir visos prekės yra apgalvotos ir paruoštos tuojau pat vartoti. Sąsiuvinių nebereikia lenkti ir brėžti paraščių. Taip pat galima įsigyti įvairaus dydžio natų sąsiuvinių. Dabar naudojami kompiuteriai ir planšetiniai kompiuteriai, tam tikri namų darbai užduodami skaitmeniniu formatu. Pasaulis juda skaimeninimo kryptimi ir gali būti, kad klasikinis sąsiuvinis dings.


  Tačiau, apibendrinant, per dvidešimt metų ne daug kas pasikeitė. Tiesiog yra daugiau įvairių prekių ir nebereikia pačiam nieko daryti – viską galima įsigyti parduotuvėje. Pradedant teptukais ir baigiant tam tikrų dalykų sąsiuviniais.


  2017/02/01

  Betting Spill

  Der er ganske mange forskjellige spill på nett som du kan spille sammen med venner. Du kan spille nettleser-baserte spill hvor grafikk og spillene er vanligvis ganske primitive. Disse spillene er utdatert og ringer heller for flere grunnskoleelever. Som voksen, disse spille virker litt kjedelig og er heller enn et alternativ hvis der er egentlig ikke noe mer å gjøre. Ofte barna samhandler med en begrenset sett og ellers oppfører seg tilsidesatt. Det gjør spillopplevelsen ofte negativt.

  Hvordan kunne du unngå at miljøet der du tilbringer tid, har inga mindreårige? Ett alternativ er å spille disse spillene, som ikke er tillatt for mindreårige. Det er nettopp slike miljøer og spill, som er forbundet med betting. Med andre ord, betting spill.

  Betting spill, hvor du kan utfordre vennene dine og hvor mindreårige er forbudt ved lov. Derfor, i slike miljøer kan det være fornøyelig å bruke tid, uten mindreårige barn som irriterer deg eller som ville ødelegge spillopplevelsen.

  Online kasinoer er mest egnet for disse spillene. Eller nyere alternative, hvor det er muligheter for kommunikasjon, utfordringer og aldersgrenser. En av mine favoritter er en ny sosial plattform kalt Chanz, hvor det er mange forskjellige spill som jeg kan spille.


  TAG LIST